• Pzt-Cmt 08:00 - 18:00
TakipEt

Hakkımızda

Hakkımızda

20 Yıllık Sektör Deneyimi İle Hizmet Veriyoruz.

Kartal taşıma 2005 yılında kurulduğu günden bu güne kadar siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet anlayışımız ile Kahramanmaraş bölgesinde hizmet vermektedir.

Nakliye Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

01
Sözleşmeli Taşıma
Taşınma işlemi öncesinde tüm detayları görüşerek oluşabilecek bir hasar yada zarar durumunda nelerin öngörüldüğünü önceden öğrenmeniz gerekir
02
Sertfikalı Taşıma
Şehiriçi yada şehirler arası ev eşyası nakliyesi yapan firmaların Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından 'K3 Yetki Belgesi', Yurtdışı taşıma yapan firmaların ise 'C3 Yetki Belgesi' almak zorunluluğu olup ancak bu belgelere sahip firmalar eşyanızı taşıyabilir ve yurtdışına çıkartabilir, bu belgeleri olmayan firmalar gümrüklerde işlem yaptıramaz.
03
Profesyonel Taşıma
Nakliye firmasının seçimi ise bu anlamda son derece önem taşır. Firmanın güvenilir olması ve sigorta kapsamında eşyalarınızı taşıyor olması dikkat edilecek ilk kriterler olmasının yanı sıra taşınma işleminde sevk araçlarından dairenize eşyaların yerleştirilmesine kadar hangi araçları kullandıklarına dikkat etmek gerekir.
04
Profesyonel Ekip
Kahramanmaraş evden eve nakliyat hizmetlerimizde uzun yılların verdiği deneyim ve yüksek standartlar ile ev taşıma ekipmanlarımız tüm taşımacılık taleplerinize çözüm üretmekteyiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kartal Evden Eve Taşıma

2357 +

Müşteri Memnuniyeti

2468 +

Taşıma Gerçekleştirdik

1685 +

Asansörlü Taşıma Gerçekleştirdik

Eşyalarınız Bizimle Güvende !

Eşyalarınızı taşırken olası istenmeyen hasarlar meydana gelebilir. Bizler işimizi sigorta güvencesi altında gerçekleştiriyoruz ki, hasarlarınız olsa dahi bunları da sigorta güvencesi altında size bir masraf çıkarmadan karşılıyoruz. Şirketimizin deneyimli kadrosu ile sigorta sürecini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek en iyi hizmeti sunmaktadır.