• Pzt-Cmt 08:00 - 18:00
TakipEt

Büro, Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Kartal, Nakliyat ailesi olarak yapılan ev ve ofis taşımalarımızın tamamı sigorta kasko çerçevesinde yapılarak taşınma yapılmaktadır.

OFİS TAŞIMA ;

Ofis taşımacılığı ciddi nakliye uygulamalarından bir tanesidir. Kartal nakliyat olarak Türkiye’nin ofis nakliyesi konusunda en başarılı firmaları arasındayız.

Ofis taşımacılığında Kartal Nakliyat 1997 yılında ”en iyi taşımacılık hizmeti sağlama ve taşımacılık sektöründeki sorunlara çözüm bulma” felsefesiyle hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze kadar ki süreçte daima yenilikçi ve güvenilir bir firma olmayı hedefliyoruz. Kartal nakliyat, son teknoloji araçları ile ev ve ofis taşımacılık sektöründe en iyisi olmakla birlikte son derece güvenli ve hijyenik alanlarda depolama konsunda da isimini duyurmayı başarmıştır. Tüm alanlarda verdiğimiz her hizmet gibi ofis taşıma alanında da titizlikle hareket ederiz. Ofis taşımacılığı hizmeti denilince akla gelen ilk yerlerden biri olan Kartal nakliyat sayesinde, ofis taşıma işlemleri teknolojik gelişmlerle paralel ve uzman kişiler tarafından gerçekleşmektedir.

 

OFİS EŞYALARINIZ TAŞINIR ;

Kartal Nakliyat olarak ofis eşyanızı taşımadan önce expertiz çalışanımız tarafından eşyalarınızın analizi yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından dikkatli ve özenli bir çalışma sürecine girilmelidir. Ofis taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken husular; Gelen ekibin Kadrolu olması, araçların eşya taşımasına uygunluğu, ve firmanın kurumsal olmasına dikkat edilmelidir. Kartal Nakliyat olarak taşıma süresince dilediğiniz gibi taşımanız adına stres ve sorundan uzak tutmayı hedefliyoruz.

Ofis taşıma esnasında eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu tahmin ediyoruz. Kartal nakliyat bu gibi durumları göz önüne alarak uzman ekipleri tarafından eşyalarınız A kalite ambalaj malzemeleri ile titizlikle eksiksiz bir şekilde paketlemesi yapılmaktadır. Paketleme süreci ardından kapalı çelik kasa araçlarımıza yüklenerek hizmeti yarılıyoruz. ofis taşıma işlemi sonlandırılmak üzere yeni yerleştirilmesi planlanan ofise veya herhangi bir alana teslim edilmektedir. tüm bu işlemleriniz tamamlandıktan sonra eşyalarınızı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde aldıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

 

YILLARDIR BU İŞİ YAPIYORUZ ;

20 yıldır seri olarak faliyette bulunan Kartal nakliyat siz değerli müşterilerin pozitif düşünmesi adına büyük bir özverili ile taşıma hizmeti vermektedir. Ofis taşıma sektöründe her alanda olduğu gibi piyasada kurumsal ve bireysel refaransı bulunmaktadır. Bu referanslarla ile birlikte gün geçtikçe altyapısını sürekli olarak yenilemektedir. Kartal nakliyat, gelişen teknoloji ile ofis taşıma hususunda kaliteli hizmet vermektedir.

Kartal firması olarak depolama, şehiriçi ve şehirlerarası hizmetinde olduğu gibi ofis taşımacılığında da sizlere ödeme açısında esneklik sunmaktadır. ödeme seçeneklerimiz dilerseniz nakit, havale veya kredi kartından da yapabilrisiniz. 7/24 irtibat halinde olabileceğiniz web sitemiz ve çağrı merkezimiz mevcuttur.